Tungsten çubuk

Tungsten çubuk resim

Tungsten çubuk nedir?
Tungsten çubuk yuvarlak veya kare barlar tungsten ürünlerdir. 6192 ° F (3422 ° C): tungsten tüm metallerin yüksek erime sıcaklığına sahip olan çok sert, yoğun bir metaldir. Bu kimyasal bir elementtir; Atom numarası 74 tungsten mükemmel aşınma direnci ve toz metalürjisine üretim teknikleri ile üretilen çok az miktarda acids.Tungsten Çubuk etkilenir.

Tungsten Çubuk tipleri genellikle, sert çubuks saf bir tungsten çubuğu, tungsten karbür çubuklar, tungsten alaşımı çubuklar, tungsten bakır çubuklar, tungsten, kılavuz çubukların, vb ayrılabilir tungsten Çubuk yaygın aydınlatma, ısıtıcı ve kullanılabilecek Çubuk tungsten Uygulamaları elektronik, mekanik mühendisliği, vb Ayrıca, bu kafes yan çubuk, çerçeve, önde gelen tel, elektrot, ısıtıcı ve kontakt malzemeleri, PCB matkap, matkap yapmak elektrik fotoğraf kaynağını, otomobil ve traktör ampulü yapımında kullanılabilir böylece onWhat bit, frezeler ve bir tungsten çubuk.

Tungsten Çubuk tungsten Çubuk kullanılabilirliği rasgele uzunluk adet olarak üretilen veya .020 inç .750 inç arasında değişen çaplarda müşterilerin istenen uzunlukta kesilir. Standart çapı ve uzunluğu toleransları eden tablolarda liste halinde verilmiştir. Diğer, daha yakın toleranslar istek üzerine alıntı yapılabilir. Buna ek olarak, arzu edilen son kullanıma bağlı olarak temin edilmektedir üç farklı yüzey işlemleri veya yüzeyler vardır.